טיולי אתגר לחברות וארגונים<

טיולי אתגר לחברות וארגונים<

הערך המוסף שאנו מעניקים לכם

טיולי אתגר לחו"ל הינה חוויה ייחודית ומעצימה התורמת לגיבוש, ליצירת תקשורת טובה יותר ופריצת מחסומים אישיים וקבוצתיים – ובשורה התחתונה כולם מרוויחים מכך, הקבוצה, אנשי הצוות, והארגון.

הפעילויות שלנו

 • ויה פראטה - טרק בהרים במסלולי הליכה בגובה רב, בהם אנו הולכים בשבילים צרים, עולים ויורדים בסולמות, עם רתמות קשורות ומאובטחות.

 • רפטינג - שייט בנהרות ובנחלים.

 • קניונינג - מסלול הליכה בנחלים וקניונים עם מים זורמים ומפלים בגבהים שונים בהם אנו מחליקים במגלשות טבעיות, קופצים מבריכה לבריכה, גולשים בסנפלינג או סתם צפים להנאתנו במורד הזרם.

 • טרקינג - מסלולי הליכה בדרגות קושי שונות, בהם נחשפים לנופים מיוחדים.

 • בנוסף, ניצוק תכנים נוספים בהתאמה אישית למטרות החברה הכוללים: אינטראקציה קבוצתית בסגנון ODT.

 • נושאים לדוגמה: מיומנויות ניהול, עבודת צוות, תקשורת אפקטיבית, ניהול קונפליקטים, ניהול זמן, חשיבה יצירתית ועוד...

היתרונות שלנו:  

 • בראש החברה עומדים יאיר ברק יוצא שייטת 13 ויוסי כספי חבלן לשעבר במשטרה, המומחים בכל הקשור לבטיחות ומובילים את כל הפעילויות בשטח.

 • מלווה את הפעילות הדר צ'צ'יק מנחת קבוצות בעלת ניסיון עשיר בליווי ארגונים ומנהלים בסדנאות שטח ובפעילויות פנים ארגוניות.

 • סוג הפעילות ורמת האתגר יקבעו בהתאם ליכולות האישיות של חברי הצוות ומטרות הארגון.

 • אנו דואגים לכל הפרטים הכי קטנים בטיול כולל לינה, כלכלה מלאה, הסעות,מדריכים מקצועיים, ציוד וכל והביטוחים הנדרשים.

 • לחברה ניסיון רב בהוצאת טיולי אתגר לאירופה. אנו מציעים מגוון יעדים כגון: רומניה, איטליה, יוון, בולגריה וספרד.

טיולי אתגר לחברות וארגונים

שוב ארוחה במסעדה? שוב סדנה? הגיע הזמן לעבור לאתגר הבא!

דרכי הברזל - טיולי אתגר והרפתקה פותחים עולם חדש של חוויות,טיולים ואתגרים לחברות וארגונים. מחפשים פעילות שונה וייחודית לארגון או לחברה? אנחנו כאן כדי להפוך עולמות בשבילכם! בואו להכיר טיולי בוטיק ייחודיים ליעדים נבחרים בחו"ל, המעניקים למשתתפים חוויה שונה וייחודית. הטיולים משלבים פעילויות אתגריות אישיות וקבוצתיות המותאמות לכל חברה וארגון, יחד עם מעטפת של תנאים מפנקים הכוללת מלונות, ארוחות, מדריכים והסעות.

לצאת לשטח - ODT:

זוכרים את הפעם האחרונה שבמקום לבלות עם המשפחה את השבת בבית יצאתם לטבע? עשיתם מסלול טיול קצר או אפילו פיקניק בפארק ליד הבית? מה אתם זוכרים מאותו יום שבת? מהחוויה?

אם אני יכולה להרשות לעצמי לשער, עולה בכם איזה חיוך קטן, אם לא כלפי חוץ, וודאי מבפנים, כי היה שם משהו אחר, שונה, שגרם לכם להרגיש ואפילו להתנהג קצת אחרת.

עכשיו בואו נחשוב על עובדים/מנהלים בארגון, מה יכול לקרות להם כאשר יום אחד, במקום להגיע למשרד, הם מגיעים לשטח יחד עם עמיתיהם לעבודה, שאותם הם רואים כל יום במסגרת אותם קירות, ככל הנראה הם ירגישו ויתנהגו אחרת.

אז כפי שחשוב לנו כאנשי משפחה לצאת מדי פעם לאוויר הפתוח, להרגיש דברים אחרת, לייצר תקשורת שונה ולצבור חוויות משותפות, כך גם לעובדים בארגון.

ומה עושים בשטח? אז כפי שציינתי, עצם היציאה לשטח וההמצאות במרחב שונה כבר עושה את שלה ומייצרת אווירה ותקשורת אחרת בין האנשים, וזו לרוב תקשורת יותר פתוחה, אישית ובלתי אמצעית אשר מלווה אותם בתום סדנת השטח גם בעבודה.

בסדנאות שטח (ODT) ניתן לעבוד בכמה רמות, החל מהרמה הבסיסית של גיבוש ועבודת צוות דרך תכנים מורכבים יותר של תקשורת אפקטיבית, ניהול קונפליקטים, חשיבה יצירתית וכו' ועד לבניית תוכניות עבודה בשטח.

למה זה עובד? כאשר אנשים יוצאים לשטח הם מרגישים יותר משוחררים, הפעילות שמתבצעת אינה מקושרת באופן ישיר לעבודתם ולכן אינם מרגישים שהם "נבחנים", וכך ההתנהגות שלהם בפועל היא יותר אותנטית.

דרך המשימות בשטח וההתנהגות הנצפת של המשתתפים ניתן להקיש על ההתנהגות גם במקום העבודה, דרך עיבוד המשימה של המנחה יחד עם המשתתפים מגיעים אל המשמעויות הנגזרות מאותה התנהגות בחיי היומיום.

אז פעם הבאה שאתם מרגישים שאתם צריכים קצת התרעננות, הן ברמה האישית והן במסגרת העבודה ההמלצה הראשונה שלי היא: צאו החוצה! ואם במסגרת העבודה אתם רוצים לשפר את התקשורת, להגביר יצירתיות, לחזק את הגיבוש ולהגביר מוטיבציה, הזמינו פעילות שטח וכולם יהיו מרוצים.