3.JPG

לחץ למעבר לדף

IMG-20171111-WA0007-1.jpg

לחץ למעבר לדף

נחל קומראן

IMG-20200716-WA0062.jpg

לחץ למעבר לדף

מערת הקולונל

DSC02054.JPG

לחץ למעבר לדף

הורה וילד
bc860fd2ed279e2c1d318fb850e57ddb.jpg

לחץ למעבר לדף

נחל טור

20190312_133701_HDR.jpg

לחץ למעבר לדף

ויה פראטה ברכס רמים

DSC02014.JPG

לחץ למעבר לדף

מערת סדום

לחץ למעבר לדף

הורה וילד

קניונינג

לחץ למעבר לדף

לחץ למעבר לדף

ויה פראטה

לחץ למעבר לדף

רפטינג

לחץ למעבר לדף

נשות הברזל

נשות הברזל

18102011147-1.jpg

לחץ למעבר לדף

מערת קשת

101371555_3002479686507750_4799582355066

לחץ למעבר לדף

נחל רחף

הורה וילד
%D7%96%D7%90%D7%91%20%D7%9E%D7%99%D7%99%

לחץ למעבר לדף

טיולי ליל ירח מלא

לחץ למעבר לדף

חברות וארגונים

הורה וילד

לחץ למעבר לדף

מותאם אישית

ישראל

בשיתוף עם חברת "טיפוס טבעי"

למרות שאנו מדינה ששטחה קטן, מתאפיינת ישראל במגוון מכובד של תאי שטח ונוף המשתנים עם עונות השנה ומאפשרים ביצוע של שפע פעילויות אתגר והרפתקה בהתאמה לעונה. מהחרמון בצפון ועד למדבריות בדרום קיימים מקומות רבים שבהם ניתן לחוש ממקור ראשון את החוויה השונה והמיוחדת שמספקות פעילויות האתגר. טיולי האתגר שלנו בישראל הם בדרך כלל חד יומיים (בניגוד לטיולי האתגר שלנו בחו"ל שנמשכים כשבוע), המסלולים כוללים פעילות אתגרית אחת או 2 בהתאמה מלאה לעונה ולאוכלוסייה המטיילת עימנו. הייחוד שלנו הוא בכך שאנו שמים דגש על טיול בקבוצות קטנות ויחס הדרכה גבוה תוך מתן יחס אישי לכל משתתף, הכרות נעימה בין כל משתתפי הטיול, הסברים על האזור והסביבה בה אנו מטיילים וטיול רגוע ושליו למרות פעילות האתגר שבו.טיול אתגרי מוצלח מבחינתנו הוא שילוב של אתגר והנאה באווירה שמאפשרת תהליך קבוצתי והעצמה אישית, גיבוש והיכרות אינטימית "אחרת" בין חברי הקבוצה והענקת משמעות לחוויות ברמה האישית והקבוצתית. המסלולים נבחרים בקפידה ומותאמים לכל קבוצה בהתאם לגיל, כושר גופני, ניסיון וכו'. אין צורך להיות מטפס הרים מקצועי והטיולים מתאימים לכל אחד עם כושר גופני טוב, בריאות תקינה יכולת שחייה וללא חרדת גבהים. לפרטיים או חברות המעוניינים בטיולים סגורים או סדנאות ייעודיות כולל ליעדים נוספים ניתן ליצור עימנו קשר לבניית טיול מותאם אישית.

פעילויות האתגר:

ההתמחות שלנו היא במסלולי קניונינג, טיפוס לסוגיו, ויה פראטה, טרקים, רפטינג, קיאקים, מערנות, סנפלינג ועוד.

ויה פראטה - מסלולי ויה פראטה הם מסלולי טיפוס ייחודיים הנפוצים מאד באירופה ומבטיחים אתגר והרפתקה למי שרוצה לטפס ולהרגיש פסגות הרים ואדרנלין בגבהים. שבילים צרים, סולמות ברזל, רתמות וכבלי אבטחה, הם רק חלק מחוויה ייחודית, בטיחותית ובלתי נשכחת לצעירים, משפחות ומבוגרים!

קניונינג - מסלולי קניונינג הם מסלולי הליכה רטובים/יבשים הכוללים גלישה מצוקים ("סנפלינג") בנחלים וקניונים. אם זה בנחלי המדבר או בנקיק השחור בנחל זוויתן בצפון הטבע המדהים בשילוב סנפלינג ממפלים בגבהים שונים (לעיתים קרובות בשילוב מים), מספקים חוויה מרגשת ומעצימה, הנאה מובטחת...

טיפוס: חברת "טיפוס טבעי" היא מהמובילות בארץ בכל הקשור לטיפוס ספורטיבי, מחנות טיפוס ומשלחות טיפוס בארץ ובעולם. לאורך השנים צברה החברה ניסיון רב והמקצועיות היא ללא פשרות! פעילות החברה בארץ בתחום הטיפוס מתרכזת בקורסים בנושא גלישה וטיפוס כמו גם במחנות טיפוס של ימים בודדים או ימי טיפוס חד יומיים במצוקים השונים ברחבי הארץ. ההדרכה נוגעת בכל אספקט הנוגע לטיפוס, מעבודת החבלים ועד לטכניקת הטיפוס והאחיזות כמו גם כיצד להתגבר על הפחד מנפילה. הקורסים ומחנות הטיפוס מקדמים את המטפס לרמה של מטפס מבין יותר, המכיר את מגבלותיו טוב יותר, חוקר אותם ומשתפר ממסלול למסלול. למעוניינים נוכל להציע להצטרף אלינו לחו"ל למשלחות הטיפוס על פסגות ההרים הגבוהים בעולם או למחנות טיפוס באתרי הטיפוס הטובים בעולם.

טרק/מיני טרק/טרק טכני - המסלולים שלנו הם מסלולי הליכה חד יומיים האורכים עד כ-5 עד 9 שעות. הטרקים יכולים להתבצע באור יום או בלילה לאור ירח, חלקם יבשים וחלקם רטובים (טרק מים) והכל בהתאם לעונה. בטרקים ניחשף למקומות מיוחדים ולנופי הארץ אך בעיקר נפגוש את עצמנו ונלמד להכיר בצורה אינטימית את חברינו לקבוצה. אחיו האקזוטי יותר של הטרק הוא הטרק הטכני- מסלול הליכה שבו משולבים קטעים טכניים - מסולמות ויתדות שניתן לעבור בקלות ועד קטעים שלמים שמצריכים ציוד ייעודי. כל המסלולים נבחרים בקפידה כדי לספק מקסימום בטיחות והנאה.

קיאקים/רפטינג (Rafting) מתאר שימוש בסירות מתנפחות לשיט בנהרות ונחלים  תוך מעבר מכשולים בדרגות קושי שונות, מדובר בענף ספורט צעיר למדי שהחל להתפשט כפעילות לציבור הרחב באמצע שנות השבעים של המאה העשרים. רפטינג הוא ללא ספק אחת מהדרכים המרתקות והמרגשות ביותר. אין הרבה פעילויות שיגרמו לרמת האדרנלין בדם לזנק כמו  ירידה במורד אשד בנהר סוער. הטיולים שלנו כוללים רפטינג רגוע בירדן העליון או סוער בירדן ההררי (בשנים שמאפשרות זאת) ושיט קיאקים ייחודי בבקעת בית ציידא או לחופי הכינרת. 

מערנות - עולם שלם, מופלא ולא מוכר, שוכן לו מתחת לפני הקרקע בעולם . מערות מלח, מערות קריסטל, מערות תצוגה ומערות אתגריות, מערות טבעיות או כאלו שנחפרו ע"י אדם (מכרות). מערות שבהם נהרות זורמים ועוד... את ישראל מייחדות מערות המלח המרהיבות בהר סדום שאחת מהן מחזיקה בשיא עולמי בהיותה הארוכה בעולם!!! טובי המומחים בתחום מרוכזים בארצנו וחלקם יובילו אותנו במסע אל בטן האדמה. השהייה במערות אתגריות היא חוויה עוצמתית המחייבת תכנון דקדקני, התאמה לרמת הקבוצה והקפדה יתירה בנושא הבטיחות ואינה מתאימה לכל אחד. בארצנו מגוון גדול של מערות דבר המאפשר לנו להתאים את רמת האתגר לקהל היעד - ממערנות בסיסית המשלבת לרוב סנפלינג/טיפוס ושהייה של מספר שעות במערה ועד למסלולים מורכבים יותר המשלבים שהייה של מספר ימים כולל לינה. חוויה חזקה ואחרת עם אופציה להמשיך דרכנו גם למסלולי המערות שלנו בחו"ל.