טיולי אתגר בהתאמה אישית<

טיולי אתגר לחברות וארגונים<

הפעילויות שלנו

  • ויה פראטה - טרק בהרים במסלולי הליכה בגובה רב, בהם אנו הולכים בשבילים צרים, עולים ויורדים בסולמות, עם רתמות קשורות ומאובטחות.

  • רפטינג - שייט בנהרות ובנחלים.

  • קניונינג - מסלול הליכה בנחלים וקניונים עם מים זורמים ומפלים בגבהים שונים בהם אנו מחליקים במגלשות טבעיות, קופצים מבריכה לבריכה, גולשים בסנפלינג או סתם צפים להנאתנו במורד הזרם.

  • טרקינג - מסלולי הליכה בדרגות קושי שונות, בהם נחשפים לנופים מיוחדים.

טיולי אתגר למטייל עצמאי בהתאמה אישית

דרכי הברזל מארגנת ו"תופרת" טיולי אתגר והרפתקה מותאמים באופן אישי. צור עמנו קשר ונשמח לבנות יחדיו חוויה שלא תשכח, מותאמת במיוחד בשבילך

דרכי הברזל - טיולי אתגר והרפתקה פותחים עולם חדש של חוויות,טיולים ואתגרים למטייל העצמאי ולמשפחות עצמאיות. מחפשים פעילות שונה וייחודית? אנחנו כאן כדי להפוך עולמות בשבילכם! בואו להכיר טיולי בוטיק ייחודיים ליעדים נבחרים בחו"ל, המעניקים למשתתפים חוויה שונה וייחודית. הטיולים משלבים פעילויות אתגריות אישיות ומשפחתיות המותאמות לכל מטייל ובני המשפחה, יחד עם מעטפת של תנאים מפנקים הכוללת מלונות, ארוחות, מדריכים והסעות.

לצאת לשטח:

זוכרים את הפעם האחרונה שבמקום לבלות עם המשפחה את השבת בבית יצאתם לטבע? עשיתם מסלול טיול קצר או אפילו פיקניק בפארק ליד הבית? מה אתם זוכרים מאותו יום שבת? מהחוויה?

אם אני יכול להרשות לעצמי לשער, עולה בכם איזה חיוך קטן, אם לא כלפי חוץ, וודאי מבפנים, כי היה שם משהו אחר, שונה, שגרם לכם להרגיש ואפילו להתנהג קצת אחרת.