טיולי נשים<

טיולי נשות הברזל בישראל

ב"דרכי הברזל - טיולי אתגר והרפתקה" גילינו לשמחתנו עם השנים כי כ-60 אחוז מלקוחותינו בכלל הטיולים הן נשים!!!

לשמחתנו - כי האנרגיה שאתן מביאות עימכן לטיולים משדרגת אותן עשרות מונים. התקשורת, הפתיחות, הרגישות והתבונה

קיים מגוון עצום של גילאים וסטטוסים כשהמכנה המשותף לכולן הוא אהבת הטבע והרצון  

רובנו חוששות לעשות שינויים בחיים, השגרה מוכרת ונוחה, אבל תחום הנוחות שלנו הוא גם "כלוב של זהב" שגורם לנו לדרוך במקום ולא להתפתח ולהתקדם הלאה. ב"נשות הברזל" שמנו לנו למטרה לעודד את פיתוח הספורט האתגרי לנשים וליצור טיולים מיוחדים, מרגשים וחדשניים למי שמוכנות להעיז ולהתמודד עם אתגרים.

כל טיול הוא מסע בראש ובראשונה אל עצמך, כאשר הדינמיקה הבין אישית והקבוצתית הייחודית הנוצרת מעצמה בטבע מקלה על ההתמודדות האישית ומסייעת להתגבר על קשיים ולשבור מחסומים כמו גם מייצרת חברויות אמיצות וקשרים חדשים .

 הערכים שלנו כוללים תיירות צנועה ואחראית המייצגת אותנו ואת ישראל בכבוד, שמירה קפדנית על הטבע והסביבה, יחסים חבריים המבוססים על אמון וכבוד הדדי בין חברי הקבוצה ועם חברינו המקומיים, ומעל הכל בטיחות המטיילות כערך עליון . 

 המסעות משלבים מגוון פעילויות אתגר כגון מסלולי הליכה, סנפלינג, ויה פראטות, רפטינג, קניונינג ועוד, כמו גם מפגשים אנושיים עם אוכלוסיה מקומית, סדנאות שונות, סיורים באתרים מרהיבים,  הפסקות קסומות, קולינריה משובחת והמון חוויות ורגעים נפלאים שיוצרות משתתפות המסע בעצמן. אז עופי על עצמך ובואי אתנו לחוויה נשית, עוצמתית ומאתגרת בדרך שלך...

דרכי הברזל (יאיר ברק ויוסי כספי, ע.מ. 558290433)

 

יאיר ברק: 050-6215657, יוסי כספי: 050-5077082

© כל הזכויות שמורות לדרכי הברזל טיולי אתגר והרפתקה